Kino z czekoladą w tle

Istnieją na świecie przyjemności i Przyjemności – do tej drugiej kategorii z pewnością zaliczyć można leniwy wieczór pod kocem z dobrym filmem i kubkiem aromatycznej czekolady. Jeśli dodamy do tego jeszcze..czekoladę na ekranie – cudowny relaks gwarantowany!

Mistrzowie kina chętnie sięgają po kulinarne inspiracje – od kilku lat obserwujemy prawdziwy szał smakowitych filmów. Jednym z najmilszych dzieł tego gatunku jest  ‚Czekolada’ Lasse Hallströma, do której miłośnicy ciepłych historii wracają już od 12lat! Urocza opowieść o kobiecie, która czarem czekolady uwiodła kamienne serca mieszkańców małego, zgorzkniałego miasteczka przyciąga także kreacjami świetnych aktorów – główną bohaterką filmu jest Vianne Rocher, grana przez znakomitą Juliette Binoche. Magiczną postać stworzył także Johnny Depp oraz Judi Dench, którą możemy obecnie oglądać w kinach jako M w najnowszym filmie bondowskiej serii – Skyfall.

Wszystkim, którzy kochają czekoladę, polecamy ten cudowny film szczególnie jesienią razem  z pralinkami Słodkiego Wierzynka. U nas tak samo jak w chocolatier Vienne Rocher spełnią się Wasze czekoladowe marzenia!

3 Komentarze

  1. Uwielbiam ten film! Zabawny, dajacy do myslenia, swietna obsada i gra aktorska, wciagajaca fabula, i oczywiscie… Historia milosna! A do tego czekolada, gdzie sie nie obejrzysz!

Dodaj komentarz

Wymagane pola są oznaczone *.