Czekoladowe nowości

Dziś prezentujemy Państwu przepis na nasze Ciasto bardzo czekoladowe. W dziale Wasze wypieki pojawiły się zdjęcia dyniowych ciast, które przesłały pani Basia oraz pani Monika – autorkom przesłaliśmy dzisiaj słodkie niespodzianki Wierzynka :)

Od dzisiaj trwają w Krakowie Targi Ślubne, na których możecie Państwo spotkać także Słodkiego Wierzynka z niezwykłymi propozycjami dla wszystkich, którzy przygotowują się właśnie do wyjątkowego dnia ślubu. Przygotowaliśmy dla nich szeroką gamę słodkich podarków, którymi można obdarować przybyłych gości. Zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska!

2 Komentarze

  1. Przyjechaliśmy z narzeczonym ze Śląska na targi, wychodzę za mąż w Święta Wielkanocne i muszę przyznać, że Wasze stoisko było naprawdę słodkie, kolorowe i robiło duuuuuże wrażenie. Myślimy skorzystać z Waszych propozycji podziękowań dla gości.
    Mam kłopoty ze znalezieniem waszych pomysłów na podanej stronie, ale może źle szukam.. O
    Ania z Patrykiem

  2. Bardzo dziękujemy za miłe słowa. Już wkrótce na blogu pojawi się relacja z Targów Ślubnych. Zaprezentujemy Państwu także nasze pomysły ślubne. Słodki Wierzynek zaprasza do odwiedzin i poleca się na wszelkie okazje :)

Dodaj komentarz

Wymagane pola są oznaczone *.