Witajcie w Słodkim Wierzynku

Z miłości do słodyczy powstał na krakowskim Rynku Słodki Wierzynek – wyjątkowe miejsce, w którym od lat dzielimy się z Państwem prawdziwymi perełkami cukierniczego kunsztu.

 

Dziś z przyjemnością witamy na naszym blogu, dzięki któremu pragniemy zainspirować wszystkich do kulinarnych poszukiwań i udowodnić, że przygotowywanie słodkich cudów może być proste i przyjemne. Wystarczy znaleźć w sobie odrobinę pasji i podążyć za bezcennymi radami naszych mistrzów!

 

Co tydzień będziemy uchylać przed Czytelnikami rąbka naszych tajemnic i prezentować przygotowany specjalnie dla Państwa prosty i efektowny przepis na wykwintny deser. Jak wiadomo, kuchnia jest sztuką eksperymentów i dodając do przepisu odrobinę fantazji możemy spodziewać się jeszcze wspanialszych efektów. Dlatego też już dziś zapraszamy do wzięcia udziału w niepowtarzalnym konkursie – przesyłajcie do nas zdjęcia przygotowanych przez Was wypieków według naszych przepisów. Będziemy je cyklicznie publikować i co tydzień najpiękniejsze z nich narodzimy zestawem ręcznie robionych czekoladek z Manufaktury Wierzynka.  A zatem, do dzieła!

1 Komentarz

Dodaj komentarz

Wymagane pola są oznaczone *.